gta vice city stories

vítejte na stránkách o GTA VICE CITY STRORIES a podívejte se na rubriky o gta vice city stories

HISTORIE GTA

vývoj gta

nejsou tu zastoupeny :gta vice city stories ,gta liberty city stories a gta 4

na gta 4 je moje stránka na   www.gta4cz.webgadren.cz

 

Grand Theft Auto

GTA

V roce 1997 vyšla od Rockstar games hra, která překvapila miliony hráčů. Díky tomuto titulu si také Rockstar games založili jméno na celém světě.Vyznačovala se jako budoucí díly skvělou hratelností a rozsáhlým prostředím a nějakými misemi, avšak v 2D provedení. Dnes nemůžeme posuzovat grafiku, která na tehdejší dobu byla zcela běznou.

Grand Theft Auto : London 1969

gta london

Grand Theft Auto : London 1969 vyšel v roce 1999 a byl pouhý datadisk pro GTA, který přenáší veškeré mise do prostředí Londýna. Nic nového nepřinesl.

Grand Theft Auto 2

gta 2

Grand Theft Auto 2 vydané v roce 1999 přineslo novou a lepší grafiku. Další novinkou byli také gangy, u nichž jste se rozhodovali ke kterému se dáte a pro který budete plnit mise.


Grand Theft Auto 3

Bomba... Jinak se tento díl otevírající další kapitolu GTA pojmenovat nedá. V roce 2001 ( kdy tato hra vyšla ) se ihned umístila na žebříček peti nejprodávanějších her v USA. Herní děj se odehrává v Liberty City, které jak sami víte nezůstalo zapomenuto a Rockstar games se k němu dnes opět vrací. Možnost ukládání pozice a nakupování budov byli jedny z mála věcí tímto dílem obsahující.

Hlavní postava : Claude Obrázek ze hry
claude gta 3

Propracovaný příběh a prostředím ohromila ohromné množství hráčů. A ještě aby ne. První 3D v sérii Grand Theft Auto.

Grand Theft Auto : Vice City

Už po několika týdnech po vydání GTA 3 se začali objevovat informace, že se připravuje další díl. Bylo tomu tak a v roce 2002 tato očekávaná hra opravdu vyšla. Děj se odehrává v 80. letech ve Vice City, které je parodií Miami. U tohoto dílu se tvůrci začínají víc a víc inspirovat skutečnymi místy.

Hlavní postava : Tommy Vercetti Obrázek ze hry
Tommyho Vercettiho gta vice city

Už si můžete koupit daleko více nemovitostí, je zde i pár kompletů na převlečení. Další novinkou jsou i motockly. Na rozdíl od svého předchůdce se zde nacházejí i interiéry budov. Můžete si také konečne zalétat a podívat se na město z ptačí prespektivy.

Grand Theft Auto : San Andreas

Další kapitola je tady. Taky jsme si na ni museli nějakou tu dobu počkat, ale stálo to za to! Řeč je o San Andreas, jak už jsem se zmínil, vydání tohoto dílu je jako otevřít třetí a také zatím poslední kapitolu celosvětově známé GTA .Takže k věci. Už když se objevili první informace o tom, že Rockstar games chystá další pokračování série, dalo se čekat něco obrovského. A byla to pravda. Děj zasazený do 90. let dokonale kopírující západní kalifornské pobřeží se odehrává kolem rodiny Carla Johnsona, jenž přiletí do San Andreas pomstít svoji zavraždenou matku.

Hlavní postava : Carl Johnson Obrázek ze hry
cj gta sa

A protože skoky mezi každým dílem byli veliké, tak i u tohoto dílu se to stalo pravidlem. Plavání, potápění, posilování za účelem zlepšit si postavu, oblékání do všemožných šatů, potřeba stravovat se, tak to a mnohem víc je novinka jakou nikdo z nás nečekal. Nejen lepší grafika, ale i objekty podobající se originálům. Spoustu miniher, jako jsou kulečník, automaty a hry v casinech.

Žádné komentáře